מערכת מתח נמוך
חשמל חכם
אודיו וידאו
וילונות חשמליים

גלובל קואליטי

חברת גלובל קואליטי מתמחה בתכנון, שיווק והתקנה של מערכות חשמל חכמות לבתים ולמבני ציבור, מולטימדיה, פתרונות הצללה והאפלה והתייעלות אנרגטית . עם ניסיון של 25 שנה חברת גלובל קוואליטי הינה אחת מהחברות המובילות בתחומה בעולם. לגלובל קוואליטי “ארגז כלים” הכולל ציוד מהחברות המובילות בעולם בתחומן . כתפיסת עולם פתרונות אילו שמים בקידמה את הנוחות למשתמש תוך יישום של טכנולוגיה מתקדמת.

מערכות מתח נמוך

וילונות חשמליים

התקנת וילונות חשמליים בבית או במשרד מאפשרת שליטה בתאורה ובפרטיות הרצויה בלחיצת כפתור בהתאם לפרמטרים מוגדרים מראש ומספקת פתרונות הצללה טכנולוגים, נוחים וחסכוניים.
וילונות חשמליים מאפשרים מגוון אפשרויות הפעלה והתאמה אישית כחלק מתשתית בית חכם או בנפרד. הפעלת הוילונות מתאפשרת בקלות באמצעות הטלפון הנייד, מפסק קבוע, שלט רחוק או בהתאמה אוטומטית באמצעות חיישנים בהתאם לטמפרטורה בחדר ולעוצמת האור הטבעי.
מנגנון ההפעלה של וילונות חשמליים נמצא במנוע מוסתר שתורם למראה אתסטי ונקי וניתן להתקנה בבתים ובמשרדים. חברת LUTRON האמריקאית נחשבת למובילת השוק בתחום המנועים החכמים עם שליטה של מעל 70% בתחום המנועים לוילונות החכמים.
אחד מהפיתוחים פורצי הדרך של החברה הינו מנוע כתובתי חכם, מנוע שקט לחלוטין המייתר את הצורך בבקרי הפעלה של חשמל חכם בלוח בית חכם. מנוע כתיבתי מאפשר חיסכון ניכר מפני שאינו דורש שינוי תשתיות אך עדין מאפשר לקשר בין המנועים השונים הממוקמים בשטח נתון. המנוע החכם של חברת לוטרון הינו מנוע אלקטרוני בעל קורא אופטי, תכונה זו מאפשרת למשתמש לקבוע מיקומים שונים של הצללה לאורך היום ולבצע התאמה אישית לכלל הוילונות החכמים המותקנים בבית

חדר שינה בבית חכם של LUTRON בחדר שינה
אודיו וידאו

חברת גלובאל קואליטי מספקת מגוון רחב של פתרונות לשוק הביתי והמסחרי בתחום שליטה, בקרה ותפעול מתקדם של מערכות מולטימדיה, אודיו ווידאו . בשילוב ידע וניסיון רב שנים חברת גלובל קוואליטי יודעת להתאים לכל לקוח את המוצר המתאים לצרכיו ולתקציבו ולהפיק חווית משתמש ותפעול אופטימלית.

חברת גלובאל קואליטי מייצגת את החברות המובילות  בשוק הבינלאומי במתן פתרונות לשליטה מתקדמת במערכות מולטימדיה, אודיו וודיאו:

חברת RTI האמריקאית בעלת ותק 25 שנים מתמחה במתן פתרונות שליטה ובקרה מתקדמים למכשירי אודיו, וידיאו, תאורה, מיזוג אוויר ועוד. באמצעות חיבור בקרי שליטה לרשת הביתית ולמערכות המקומיות מאפשרות שליטה מותאמת אישית באמצעות אפליקציה המותקנות בפשטות בטלפון הנייד או באמצעות שלט חכם. צוות מתכנתי גלובל קואליטי ילוו את הלקוח בשלב ההתאמה של הממשק לצרכיו, באופן זה  תתאפשר שליטה אינטואיטיבית ומותאמת אישית לצרכים האינדיבידואלים בכל המערכות הביתיות או המסחריות.

חשמל חכם

חברת גלובל קוואליטי בנתה מרכז המחשה היחיד מסוגו בישראל ותשמח להציג בפניכם את החידושים הטכנולוגיים והדרך שלכם לשלב בצורה נפלאה את כל החדרים בבית במהפכה הטכנולוגית ולגלות כיצד בית חכם הופך את החיים שלכם להרבה יותר קלים.

מערכות בית חכם מהוות היום חלק בלתי נפרד מאורח החיים המודרני. מערכות אלו פועלות לפי תרחישים שניתן לקבוע מראש. תרחיש הינו הפעלה של מספר מעגלי תאורה בבית על מנת לשרת צורך פונקציונלי כגון – תרחיש לילה, תרחיש כיבוי כללי ביציאה מהבית, תרחיש צפיה בטלוויזיה, תרחישי אירוח. את התרחישים ניתן לשנות באמצעות תוכנה פשוטה ונוחה לשימוש.

בזמן שאין נוכחות בבית ניתן לבצע הדמיה של הדלקה וכיבוי אקראיים של תאורה, תריסים ווילונות חכמים. כשיש לכם בית חכם אתם מחליטים בעזרת שינויי תוכנה בלבד איך הבית יתפקד. הדבר דומה גם בניהול המוסיקה בשלוב המערכות החכמות. היכולת לבחור מטלפון חכם, טאבלט או שלט רחוק איזה תוכן רוצים לשמוע ובאיזה חלק של הבית בעזרת אפליקציה ידידותית להפעלה של כל המערכות בבית.