מצלמות אבטחה לבית החכם

מצלמות ומערכות אבטחה, הלב של – הבית החכם

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

מצלמות ומערכות אבטחה, הלב של – הבית החכם

מצלמות אבטחה נחשבו  בעבר לטכנולוגיה יקרה אשר ראינו רק בבנקים ומוסדות פיננסיים. במשך הזמן הטכנולוגיות התפתחו מערכות אלו הפכו להיות אמצעי זול אשר התאים אפילו לצרכן הביתי. היום מצלמות אבטחה הן פריט חובה בכל בית, יש להן שימושים רבים ויכולות מתקדמות, ומניסיון, לאחר התקנתן לא תבינו איך קודם הסתדרתם בלעדיהן.

לא רק שמצלמות אבטחה הן היום טכנולוגיה אשר זמינה לכל בית, הן גם משתלבות בצורה מושלמת עם מערכות בית חכם, דבר אשר מוסיף להן עוד ערך ועוד אפשרויות שימוש. וכאשר הביקוש לבתים חכמים רק הולך וגובר, אנו יכולים למצוא בכל בית חכם מצלמות אבטחה ואינטרקום חכם.

מי צריך אינטרקום חכם

מצלמות אבטחה ואינטרקום חכם מאפשרות לכם להיות בשליטה ולדעת מה קורה בתוך הבית ומחוץ לבית, גם מבלי לקום מהמיטה או בכלל להיות מחוץ לבית. כאשר מצלמות האבטחה והאינטרקום החכם מחוברים באמצעות תשתיות בית חכם, אתם יכולים לשלוט עליהן ולצפות במתרחש באמצעות הטלפון הנייד. זה גם מעניק לכם ביטחון וגם מעניק לכם נוחות.

אם למשל יש מישהו אשר מצלצל בפעמון, באמצעות האינטרקום החכם תוכלו לראות מי נמצא בדלת ואף לתקשר אתו מבלי לקום באמצעות האפליקציה ומבלי צורך להרים את הקול. וכמובן ניתן לפתוח את הדלת מבלי צורך לגשת לדלת באופן פיזי. זוהי רק תמצית היכולות של אינטרקום חכם, יכולות להיות תכונות נוספות מתקדמות אף יותר בהתאם לדגם שבחרתם.

מצלמות האבטחה מאפשרות לכם לדעת מה קורה בבית גם כאשר אתם נמצאים בעבודה או אפילו בחוץ לארץ. יש להן חיישנים אשר יכולים להתריע בפניכם במידה והתרחשה תנועה חשודה. אם למשל מישהו יפרוץ לכם לבית, לא רק שתזכו בתמונות וסרטי ווידאו אשר יהוו ראיות משפטיות, למעשה תוכלו לדעת זאת בזמן אמת ולהזעיק את המשטרה. תפיסה בזמן אמת היא הסיכוי היחידי לתפוס גנב רכוש.  לא משנה היכן אתם נמצאים, כל עוד יש לכם טלפון חכם עם חיבור לאינטרנט תוכלו לקבל התרעות ולראות מה מתרחש בתוך הבית.

 

מערכות מתקדמות בהתאמה אישית

 

ישנם אינספור סוגים של מצלמות אבטחה לבית חכם ועשויות להיות להן יכולות טכנולוגיות שונות. למשל ישנן מצלמות המיועדות לשימוש בתוך הבית, או מצלמות המתאימות לשימוש חיצוני ויש להן עמידות לתנאי מזג האוויר. ישנן מצלמות המצוידות באמצעים לראיית לילה; מצלמות עם טכנולוגיות לזיהוי פנים; מצלמות PTZ אשר יכולות לנוע בשליטה מרחוק ועוד. לכל מצלמה יש את היכולות שלה וגם את העלויות שלה. יש לבחור מצלמות בהתאם לתקציב ולצורך. כמו כן יש צורך במתקינים מקצועיים בעלי ראייה אסטרטגית אשר יבחרו את הנקודות המתאימות להתקנת המצלמות.

על מנת ליהנות  מאינטרקום חכם בצורה הטובה ביותר, יש צורך בתשתיות של חשמל חכם אשר יאפשרו לכל המערכות לתקשר ביניהן. אם עלה בידכם להתקין תשתיות חשמל חכם כבר בעת תהליכי הבנייה זה יכול להיות נוח ויעיל. במידה ולא, התקנת חיווט עלולה להיות דבר יקר מאוד, אך ישנם פתרונות של חשמל חכם אלחוטי אשר יכול לאפשר לכם ליהנות מאותן היכולות.

מאמרים קשורים
מפסק חכם

מפסקים חכמים מעוצבים ALISSE של LUTRON

מפסק חכם מעוצב  ALISSE מפסק חכם מסדרת ALISSE מפסק אלגנטי, מאוזן ורב-תכליתי, מושחז בעבודת יד יצירת אומנות של ממש. קיים במגוון תצורות כפתורים ובמבחר גמורים