מפסק תאורה אלחוטי

מפסק תאורה אלחוטי של LUTRON עוד מוצר מנצח לבית החכם שלכם.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

מפסק תאורה אלחוטי מתקדם של LUTRON

מפסק תאורה אלחוטי חכם של לוטרון הוא אינו המוצר היחיד בשוק, אך על פי בדיקה שערך המגזין CNET זהו המפסק המועדף. לוטרון היא מובילה מרכזית בתחום התאורה החכמה והתאורה בכלל. המוצרים של לוטרון משתמשים בפרוטוקול תקשורת ייחודי Clear Connect, המבטיח תדרי רדיו שאינם יוצרים הפרעות עם השכנים או מכשירים אחרים.

 

מלבד הביצועים המעולים, מפסק תאורה אלחוטי של לוטרון מגיע במבחר צבעים ועיצובים. מתאים לבעלי הסטנדרטים הגבוהים, אשר רוצים ליהנות גם מביצועים ויכולות, וגם ממראה מעוצב אשר מתאים לעיצוב הבית. המפסק החכם מגיע בגרסה הכוללת דימר, אך גם מפסק חכם עם הפעלה וכיבוי ללא דימר.

מוצר מנצח

מפסק תאורה אלחוטי של לוטרון מגיע עם שלט אשר מאפשר לכם ליהנות מיכולות בית חכם נוספות. בעזרת השלט תוכלו לשלוט גם על מערכות אחרות הכוללות את מערכות האודיו של SONOS, ומאווררי תקרה. אם אתם באמת רוצים ללכת על גדול וליהנות משליטה מוחלטת את התאורה, תוכלו להתקין גם תריסים חשמליים אשר יעניקו לכם שליטה על התאורה הטבעית. המערכת תואמת לכל בחירה שתעשו; היא עובדת בסנכרון עם אלקסה, גוגל, סירי, נסט , IFFT ואחרות.

 

מפסק  חכם Lutron Caseta מגיע עם שלט רחוק ו Lutron Bridge (הכרחי לצורך תקשרת עם הראוטר). את השלט ניתן לתלות על הקיר, אך גם לקחת אותו לכל מקום בבית.

 

אם אתם רוצים לעבור לטכנולוגיות הבית החכם, המפסק האלחוטי של לוטרון הוא הפתרון עבורכם. תוכלו לעבור לחשמל חכם בהתאם לצורך ולתקציב. אינכם חייבים להחליף את כל המפסקים בבית, תוכלו להחליף מפסק  תאורה אלחוטי אחד, מספר מפסקים או את כולם. החלפת כל מפסקי התאורה תיתן לכם שליטה מוחלטת על התאורה בבית או במשרד, אך תוכלו לעשות זאת גם בחדרים ספציפיים בהם אתם מרגישים צורך רב יותר בשליטה חכמה.

התקנה פשוטה ומהירה

לאחר התקנת המוצר של לוטרון, וחיבורו אל הראוטר, תוכלו ליהנות מכל הפונקציות המתקדמות של שליטה מרחוק באמצעות האפליקציה.אנו מזכירים לכם כי לוטרון היא חברה גדולה וותיקה ולא תופעה זמנית אשר מנסה לקפוץ על טרנד הבית החכם. לוטרון היא חברה אשר מציעה טכנולוגיות פורצות דרך כבר עשרות שנים.

מאמרים קשורים
מפסק חכם

מפסקים חכמים מעוצבים ALISSE של LUTRON

מפסק חכם מעוצב  ALISSE מפסק חכם מסדרת ALISSE מפסק אלגנטי, מאוזן ורב-תכליתי, מושחז בעבודת יד יצירת אומנות של ממש. קיים במגוון תצורות כפתורים ובמבחר גמורים