מפסקים חכמים

מפסקים חכמים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

מפסקים חכמים

מערכות בית חכם כוללות רכיבים שונים אשר פועלים יחדיו על מנת לספק לנו את החוויה של נוחות וכל התועלות שאנו מצפים לקבל ממערכות בית חכם. מפסקים חכמים הם אחד מהרכיבים שנוכל למצוא בבית החכם, בעזרתם אנו יכולים לשלוט על המערכות השונות וליהנות מפונקציות מתקדמות יותר מאשר אלו אשר היינו רגילים אליהן עד היום במפסקים פשוטים מהדור הישן. ישנם יצרנים שונים  בתחום הבית החכם, וכל אחד מציג לזירה את המפסקים שלו; אנו מתייחסים בעיקר למפסקים של לוטרון אשר נחשבים למובילים בשוק. מפסקים אלו משקפים היטב את התועלות של מערכות בית חכם. למעשה חברת לוטרון החלה את דרכה לפני 70 שנה בתחום המפסקים, ומאז ועד היום נחשבת כסמל לחדשנות. רבים מהמוצרים הקיימים בשוק בסופו של דבר ”קיבלו השראה“ מלוטרון.

 

 

למה צריך מפסקים חכמים?

אחת השאלות שרבים שואלים אותנו היא למה בעצם צריך מפסק חכם, הרי מערכות בית חכם ניתנות לשליטה באמצעות אפליקציה. זה בהחלט נכון, את האור או מאוורר התקרה תוכלו להפעיל ולכבות, ואפילו לתכנת באמצעות האפליקציה. אך אין זה אומר שאינכם צריכים מפסקים חכמים. מערכות בית חכם נועדו לספק לכם נוחות ואיכות חיים – כל הקונספט מתבסס על להקל עליכם ולהפוך את אפשרויות השימוש לבלתי מוגבלות. ללא שימוש במפסקים חכמים אתם בעצם מוגבלים. המטרה שבכל רגע נתון תוכלו להשתמש במערכת הבית החכם בצורה שהכי נוחה לכם. לפעמים יותר נוח לכם להשתמש במפסק בכניסה לחדר במקום לחפש את הטלפון ולהשתמש באפליקציה.

 

מספקים חכמים

מפסקים חכמים – פיצ‘רים מתקדמים

באמצעות מפסקים חכמים ניתן לשלוט על מערכות בית חכם מסוגים שונים בצורה מתקדמת, ולא רק כיבוי והפעלה כמו במפסקים רגילים. כמובן שישנם סוגים שונים של מפסקים חכמים ותוכלו למצוא בהם אפשרויות מתקדמות כמו דימרים, כיבוי אוטומטי (טיימר) ולפעמים פונקציות מתקדמות עוד יותר המאפשרות ביצוע פעולות מורכבות המשלבות רכיבים שונים של מערכות הבית החכם. למשל אלו יכולים להיות מפסקים אשר כוללים חיישני תנועה ויכולים להתאים למקרים שנרצה כיבוי אוטומטי כאשר יוצאים מהחדר.

 

 

מפסק חכם אלחוטי – יחי ההבדל הקטן

אנו תמיד מדברים על חשמל חכם לבית ואולי לא כולם מבינים את הנקודה עד הסוף. אולי זו הזדמנות טובה לרדת לפרטים ולהסביר מהו בעצם ההבדל בין מפסק חכם אלחוטי לבין מפסק חכם רגילים (קווים). על מנת ליהנות ממערכת חשמל חכם בבית, אתם צריכים תקשורת עם המפסק, כך תוכלו לשלוט מרחוק על המערכות השונות. אם מדובר במפסק חכם אלחוטי, אין שום בעיה – המפסק מתחבר לחיווט החשמלי הקיים ובאמצעות WIFI או טכנולוגיות אחרות הוא יכול לתקשר עם יתר רכיבי המערכת. אך זהו אינו מפסק חכם אלחוטי הוא זקוק לתשתיות חשמל חכם אשר יחברו אותו ליחידת שליטה. דבר שמסרבל ומייקר את ההתקנה. לכן ישנו יתרון ברור למפסקים חכמים אלחוטיים.

 

המפסקים החכמים של חברת לוטרון עונים בצורה מושלמת על הצרכים של הבית החכם. הם כוללים מפסקים ודימרים, ובאמצעותם ניתן לשלוט על מערכות שונות – תאורה מתקדמת, וילונות חשמליים, מאווררי תקרה ועוד. אלו הם מפסקים חשמליים אלחוטיים הניתנים להתקנה פשוטה ומהירה. הם עובדים בצורה מודולרית ותמיד תוכלו בעתיד להוסיף עוד מפסקים בשאר חלקי הבית או המשרד. המפסקים של לוטרון נותנים לכם הרבה יותר מפתרון טכני – יש להם מראה עיצובי מודרני ועדכני; הם מגיעים במבחר סגנונות ואפילו במבחר צבעים – כלומר זהו פתרון אדריכלי מושלם לכל צורך, בבית או בעסק.

 

מאמרים קשורים
מפסק חכם

מפסקים חכמים מעוצבים ALISSE של LUTRON

מפסק חכם מעוצב  ALISSE מפסק חכם מסדרת ALISSE מפסק אלגנטי, מאוזן ורב-תכליתי, מושחז בעבודת יד יצירת אומנות של ממש. קיים במגוון תצורות כפתורים ובמבחר גמורים