מערכת חשמל חכם

טכנולוגיית בית חכם אלחוטי

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

מערכת חשמל חכם לבית לא מה שחשבתם.

מערכת חשמל חכם לבית מאפשרת לנהל את כל מערכות  הביתיות בצורה מרוכזת ומסונכרנת והכל באמצעות אפליקציה המעניקה לכם שליטה מרכזית. בזכות טכנולוגיית בית חכם אלחוטי תוכלו לבצע כל דבר, מכל מקום.

רוצים ליהנות מכל אותן טכנולוגיות הבית החכם שראיתם אצל חברים או אולי שמעתם עליהן באינטרנט? ליהנות מיכולות לשלוט בתאורת הבית באמצעות הטלפון הנייד ומבלי לקום מהכיסא, לסנכרן בין מערכות שונות, לתכנת פעולות לפי לוחות זמנים, להפעיל את המזגן בחדר השינה מהרכב וליהנות מנוחות גדולה בכל פעולות היום יום? אם כך כדאי שתמשיכו לקרוא על טכנולוגיית בית חכם אלחוטי

תשתיות לבית חכם

לכאורה נראה כי הצורה הטובה ביותר להתקין תשתיות לבית חכם היא בעת בניית הבית והתקנת תשתיות החשמל. אך מכיוון שמדובר בטכנולוגיה חדשה יחסית יש לקחת בחשבון כי ישנם בתים רבים שנבנו לפני שנים וגם הם מעוניינים ליהנות מהיתרונות של בית חכם, למרות שלא הותקנו בהם התשתיות המתאימות בעת הבנייה. התקנת תשתיות חשמל חכם קווי עלולה להיות יקרה, מסיבה זו פותחה טכנולוגיות חשמל חכם לבית, טכנולוגיה המאפשרת לכם ליהנות מהטכנולוגיה גם ללא תשתית של בית חכם הכוללת חיווטים מיוחדים.

בעזרת טכנולוגיה זו של בית חכם אלחוטי המכשירים השונים יתקשרו אחד עם השני בזכות מפסקים ושקעים בהם ישנן יכולות WIFI, בלוטוס ואינפרא אדום (בהתאם לצורך) וכך תתאפשר תקשורת ללא חיווט יקר.

היתרונות של טכנולוגיית בית חכם אלחוטי

היתרונות של טכנולוגיית מערכת חשמל חכם מתבטאת גם בקלות ההתקנה של המערכת וגם ביכולות המתקדמות של מערכת בית חכם. מבחינת התקנת המערכת, במקום התקנה משוכללת ויקרה הכוללת עבודות שיפוץ והתקנת תשתיות יקרות, אתם נהנים מהתקנה פשוטה וזולה המתבססת על תשתיות קיימות.

ומלבד ההתקנה הפשוטה והזולה אתם זוכים לכל היתרונות של בית חכם. חשוב להדגיש כי למערכת חשמל חכם קווי אין שום יתרון על פני טכנולוגיית בית חכם אלחוטי – לא מבחינת היכולות ולא מבחינת עלויות ההתקנה של המערכת. אתם תוכלו ליהנות מאותן היכולות בדיוק ללא צורך בשבירת תכנית חיסכון לצורך התקנת תשתיות יקרות.

העולם כולו עובר למערכת חשמל חכם המאפשרות לכם לשלוט בבית יותר טוב, ליהנות מחיסכון אנרגטי, ביטחון, בטיחות, בקרת מזג אוויר ואיכות חיים גבוהה יותר.

מאמרים קשורים
מפסק חכם

מפסקים חכמים מעוצבים ALISSE של LUTRON

מפסק חכם מעוצב  ALISSE מפסק חכם מסדרת ALISSE מפסק אלגנטי, מאוזן ורב-תכליתי, מושחז בעבודת יד יצירת אומנות של ממש. קיים במגוון תצורות כפתורים ובמבחר גמורים