למידע נוסף צרו קשר

חשמל חכם בבתי ספר

חשמל חכם בבתי ספר כגורם מרכזי להוזלת עלויות התחזוקה .צריכת חשמל זה אחד מהאלמנטים שהכי מייקרים את העלות של החזקת עסק – בין אם מדובר

קרא עוד »

מערכת בית חכם מומלצת כל הדרך לחסוך בעלויות

מערכת בית חכם מומלצת

רוצים ליהנות ממערכות בית חכם? כיום ניתן למצוא בשוק מגוון מערכות של בית חכם; זוהי מגמה חיובית, הרי בסופו של דבר תחרות גדולה מיטיבה עם הצרכן ומביאה להורדת מחירים. אך מצד שני ברור לנו שלא כל המערכות הן בעלות אותה האיכות ואותם הפיצ‘רים, מה שמביא אותנו לשאול איזו מערכת בית חכם מומלצת? לפני שאני אענה על השאלה הזו, כדאי שאתם תענו לעצמכם מה אתם בעצם מחפשים – האם אתם מחפשים מערכת אמינה שיכולה לבצע את העבודה ללא תקלות ולאורך זמן; האם רוצים כתובת שאפשר לפנות אליה ולקבל שירות ותמיכה בזמן אמת; האם אתם רוצים לקנות את הזול ביותר, או לחסוך בעלויות בצורה חכמה?

 

מערכת בית חכם מומלצת – המאפיינים החשובים

כאשר מחפשים מערכת בית חכם מומלצת עלינו לשאול את עצמינו מה בעצם אנו מקבלים בתמורה. אנו מציעים לכם לשים דגש על המאפיינים הבאים:

מערכות בית חכם מודולריות – חשוב להבין מהי בעצם המשמעות של המושג ”מודולריות“, שבלי להבין למה זה חשוב וכיצד תוכלו להפיק מכך תועלת. כאשר אנו מדברים על מערכת בית חכם מודולרית, אנו בעצם מדברים על רכיבים שונים אשר מתקשרים אחד עם השני. הם מתוכננים בצורה אשר מאפשרת תמיד להוסיף רכיבים חדשים למערכת; זאת מבלי להחליף את המערכת כולה. מערכות מודולריות עדיפות על פני מערכות פשוטות בהן יש מספר רכיבים קבוע, זאת מכיוון שיש בהן את האפשרות לשדרג את המערכת בעתיד. אם למשל התקנתם את מערכת הבית החכם בחדר השינה ובסלון, כי עבורכם שם יש לכם הכי הרבה תועלת, בעתיד תמיד תוכלו לשדרג. תוכלו להוסיף רכיבים חדשים בחדרי הבית השונים והם ישתלבו במערכת הקיימת. אפילו שיפורים טכנולוגיים עתידיים יוכלו להשתלב עם מערכת מודולרית. לכן אין לי שום צל של ספק – מערכת בית חכם מומלצת פשוט חייבת להיות מערכת מודולרית.

מערכות בית חכם אלחוטיות  – אין לי כוונה לדבר בגנותן של מערכות בית חכם קוויות. מבחינת ביצועים ואמינות ישנן מערכות מעולות. אך חשוב לזכור שמערות בית חכם קוויות דורשות תשתית כבדה ויקרה. לכן אם שואלים אותי על מערכת בית חכם מומלצת אני מעדיף את המערכות האלחוטיות מכיוון שהן פרקטיות יותר, בעיקר כאשר אינכם רוצים להיכנס לשיפוץ מסיבי. הן מותקנות בצורה קלה ופשוטה, דבר אשר מפחית עלויות. אם למשל מדובר במשרדים אשר רוצים להשתמש בחשמל חכם, ניתן בקלות להתקין מערכת אלחוטית מבלי לשבש את מהלך העבודה.

מערכת בית חכם מומלצת

שירות טכני – התחרות הגדולה אולי הביאה לנו היצע גדול של מוצרים, אך כדאי גם שנחשוב צעד אחד קדימה וניקח בחשבון לא רק את המערכת עצמה, אלא את הגב שלה. כלומר האם יש מאחוריה חברה אשר יכולה לתת לכם שירות, אחריות ופתרון של בעיות טכניות. אינני מדבר על כתובת מייל של מפעל בסין, אלא על שירות לקוחות זמין בשפה העברית. גם אם תציגו לפני את המערכת הכי טובה ומשוכללת שיש בעולם, ללא תמיכה טכנית מקומית אני לא יכול להגיד שזו מערכת בית חכם מומלצת.

לחסוך בעלויות בצורה חכמה

מי מאתנו לא רוצה לחסוך במחיר. אנחנו הישראלים אף פעם לא רוצים להיות פראיירים. לכן לפעמים בוחרים בפתרונות זולים מבלי לקלוט שאנו נכנסים למלכודת.  כאשר אנו רוכשים ציוד באיכות נמוכה, מוגבל באפשרויותיו וללא תמיכה טכנית – זוהי מלכודת. אם מדברים על בית חכם אז שתהיה גם קניה חכמה. עלינו ללמוד לחסוך בעלויות בצורה חכמה; מערכות מודולריות, השמות דגש על איכות ושירות לקוחות, הן החיסכון האמתי בעלויות.

 

 

שיתוף ברשתות החברתיות
מאמרים קשורים

מערכת בקרת דאלי כל היתרונות

בחללים שבהם יש גופי תאורה רבים, אחד הדברים החשובים ביותר הוא שתהיה לנו מערכת שמאפשרת לנו לשלוט על אותם גופים בצורה נוחה. כיום קיימות לא

חשמל חכם בבתי ספר

חשמל חכם בבתי ספר כגורם מרכזי להוזלת עלויות התחזוקה .צריכת חשמל זה אחד מהאלמנטים שהכי מייקרים את העלות של החזקת עסק – בין אם מדובר