מעלית לטלויזיה

מעליות חכמות לטלוויזיה או מקרן זה FUTURE AUTOMATION

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

מעלית לטלוויזיה

מעלית לטלויזיה הן אינה עוד סטנד רגיל לטלוויזיה, זהו סטנד משודרג אשר יכול לבצע תנועות מורכבות באמצעות שלט רחוק. כך ניתן לקבל פתרונות מורכבים אשר נותנים מענה לכל שימוש ומשתלבים טוב יותר בעיצוב. המערכות המתוחכמות של future automation מאפשרות לכם ליהנות מפתרונות המסתירים את המסך, למשל בתוך ריהוט, תקרה ואפילו רצפה, ומאפשרים למסך הטלוויזיה להתגלות בשעת צורך באמצעות הפעלה מרחוק בעזרת שלט.

מכשירי טלוויזיה בעלי מסכי ענק ניתן למצוא היום בכל מקום, בין אם עושים בהם שימוש למטרות בידור או לצורך מטרות אחרות. אנו יכולים למצוא אותם בבית לצורך השימוש הפרטי שלנו, אנו יכולים למצוא אותם במשרדים לצורך קיום שיחות ווידאו או מצגות עסקיות; אנו יכולים למצוא אותם בעסקים לצורך בידור האורחים ואפילו לצורך הצגת מידע חשוב במקומות ציבורים. בוודאי שמתם לב שבכל מקום יש מסכי טלוויזיה. מעליות לטלוויזיה נועדו לשדרג את אפשרויות השימוש באותם המסכים ולתת לנו מענה גם לצרכים עיצוביים וגם לצרכים הפרקטיים של השימוש במסכי הטלוויזיה. בעזרת מעלית לטלוויזיה גם תוכלו ליהנות מחוויית צפייה נוחה, וגם מפתרון עיצובי מתקדם.

הרבה יותר מסטנד טלוויזיה

חברת future automation מציעה לכם אינספור דגמים של מעליות טלוויזיה המתאימות למסכים בגדלים שונים ונועדו לתת מענה לדרישות שונות. המבחר הרב של מעליות לטלוויזיה מאפשר לחברה להתאים מוצר לכל צורך, מהבית הפרטי ועד תחנת הרכבת, ממסעדת יוקרה ועד שדה תעופה.

מעלית לטלויזיה
מעלית לטלויזיה

פתרון לדירות יוקרה

מעלית לטלוויזיה יכולה להיות פתרון מעולה לדירות יוקרה, דירות בהן הושקעה מחשבה רבה בכל פרטי העיצוב והכול חייב להיראות מושלם. בדירות כאלו תוכלו בוודאי למצוא מסכי טלוויזיה גדולים להנאתם של הדיירים והאורחים. אך מסכי הטלוויזיה הגדולים עלולים להיות דומיננטיים מידי בעיצוב. מסך טלוויזיה גדול יכול לשנות את כל התחושה בחדר גם כאשר המסך בכלל כבוי. באמצעות שימוש במעלית לטלוויזיה של חברת future automation ניתן לתפור לכם פתרון בהתאמה אישית. תוכלו להסתיר את מסך הטלוויזיה ולגרום לו להשתלב ברצפה, בתקרה או בריהוט ובלחיצת כפתור לחשוף אותו כאשר תרצו לראות טלוויזיה – הטלוויזיה יכולה פשוט להיפתח מתוך התקרה או הריהוט.

מעלית לטלויזיה – פתרון לעסקים

עסקים מכל הסוגים יכולים להפיק תועלת רבה מהפתרונות היצירתיים של future automation. בין אם זה מסך טלוויזיה מרשים לחדר הישיבות אשר יתגלה בלחיצת כפתור או מסכי טלוויזיה לאולם אירועים או כנסים, לנו תמיד יש פתרון. מעליות טלוויזיה מאפשרות לכם להרחיב את אפשרויות השימוש בחלל בהתאם לצורך, רגע אחד זהו יכול להיות חדר ישיבות ורגע אחר זהו יכול להיות אולם הקרנות. כך תיהנו מפתרונות יצירתיים המספקים נוחות, פרקטיות וגם משדרגים אתכם מבחנה עיצובית.

 

הפתרונות של חברת future automation מעניקים לכם גם שימושיות וגם וגם מעבירים מסר של יוקרה וקדמה טכנולוגית. פתרונות אלו מאפשרים לכם לשפר את תדמית העסק ולמצב אתכם כעסק המוביל ביצירתיות וחדשנות טכנולוגית.

future automation מותג יוקרה בינלאומי

חברת  future automation היא מותג יוקרה בינלאומי המתמחה בתחום של מעליות לטלוויזיה ולמערכות אודיו. החברה החלה להציע את מוצריה המתוחכמים בשנת 1998, ומאז ועד היום זכתה למעמד בינלאומי מוביל. החברה ממותגת כיצרנית של פתרונות המבטאים איכות, מצוינות והרבה מאוד יצירתיות; זה מבוטא היטב בכל דגם של מעלית לטלוויזיה. המערכות השונות של חברת future automation מעניקות פתרונות גם ללקוחות פרטיים הזקוקים לפתרונות מתקדמים בבתי מגורים, אך גם למגזר העסקי, המסחרי והמוסדי. את מוצרי האיכות של חברת future automation תוכלו למצוא במסעדות, יאכטות ואניות פאר, שדות תעופה, חברות הייטק ועוד.

All photos and movies courtesy of future automaiton*
מאמרים קשורים
מפסק חכם

מפסקים חכמים מעוצבים ALISSE של LUTRON

מפסק חכם מעוצב  ALISSE מפסק חכם מסדרת ALISSE מפסק אלגנטי, מאוזן ורב-תכליתי, מושחז בעבודת יד יצירת אומנות של ממש. קיים במגוון תצורות כפתורים ובמבחר גמורים