בית חכם מחיר

מחיר בית חכם עלות מול תועלת

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

בית חכם מחיר משתלם ביותר

כאשר אנו מדברים על מערכת חשמל חכם אנו מדברים גם על מחיר בדרך כלל חושבים על התועלות והיתרונות כפי שהם באים לידי ביטוי בבית הפרטי או בדירה. אך למעשה אותם היתרונות יכולים לבוא לידי ביטוי בכל סוג של מבנה ולא רק בבית הפרטי או בדירת המגורים. גם בניינים בפני עצמם יכולים להפיק תועלת ממערכות חשמל חכם, בין אם אלו בנייני מגורים, בנייני משרדים, מסחר או תעשייה. בזכות קנה המידה הגדול יותר של צריכת האנרגיה, החיסכון יכול להיות משמעותי.

בית חכם וחסכון באנרגיה

חסכון באנרגיה מול בית חכם מחיר -מערכות חשמל חכם הן בפני עצמן צרכניות של חשמל, אך הן צרכניות אנרגיה קטנות בהשוואה לחיסכון שהן מאפשרות להשיג. מדובר בהשקעה משתלמת, חשמל חכם יאפשר לכם ליהנות מיעילות אנרגטית גבוהה יותר, למשל המערכת יכולה לכבות באופן אוטומטי אורות כאשר אף אחד לא נמצא בחדר, או לכבות מכשיר חשמלי שבטעות שכחתם עובד כאשר יצאתם מהבית. התנהלות יעילה שכזו תסייע לכם לחסוך באנרגיה.

בית חכם במחיר מצוין

תשתיות של חשמל חכם הן הכרחיות עבור בית חכם. כלומר בית שבו מערכות חשמליות שונות נתונות לשליטה מרכזית ומתבצעת תקשורת וסנכרון ביניהן. דבר זה מאפשר פעולות מורכבות, תכנות פעולות ושליטה מרחוק. תשתיות של חשמל חכם מותקנות כבר בשלב הבנייה של הבית. המערכות מספקות הכנה מושלמת לבית חכם. ניתן להתקין מערכת חשמל חכם בבית גם לאחר תהליך הבניה. רצוי להיות מורכב ובהתאם לכך העלויות של התקנת מערכת חשמל חכם. אך ישנו גם פתרון מעשי יותר אשר מאפשר להתאים בקלות כל בית ולהפוך אותו לבית חכם. הפתרון הוא שימוש בחשמל חכם אלחוטי. פתרון אותו נמצא גם בבתים פרטים וגם בבניינים

 עלות מול תועלת

אם התחלת לאחרונה את המסע שלך לבית החכם, אחת השאלות הראשונות ברשימה שלך עשויה להיות “זה נשמע נהדר אבל כמה זה יעלה?”. עם כל כך הרבה אפשרויות שקיימות בשוק. כעת, ההחלטה איזה פתרון מציע את התמורה הטובה ביותר לכסף שלך. ההחלטה יכולה להיות קשה.

התשובה האולטימטיבית והמובהקת לשאלה עתיקת היומין. התשובה היא … זה תלוי .

הסיבה לתשובה המתסכלת של ‘זה תלוי’ היא בין היתר בזכות שפע האפשרויות הקיימות בשוק הנמצאות בקטגוריה ‘בית חכם’.

אם התקציב מוגבל, יתכן שתבחרו בשיטת בית חכם עשה זאת בעצמך.

זאת יכולה להיות אופציה טובה; יש הרבה מוצרים בקטגוריית עשה זאת בעצמך, בדרך כלל באמצעות אפליקציה. מוצרים אלה עשויים לכלול נורות חכמות ורמקולים אלחוטיים. מוצרים אחרים, כמו תרמוסטטים חכמים, ידרשו חיווט של חשמלאי מוסמך.

אם הפונקציונליות חשובה לך יותר מהעלויות, ניתן לשקול להתקין מערכת בית חכם אוטומטית ביתית מקצועית. ככל הנראה תהיה עלות גבוהה יותר מפתרונות קופסה, אולם מערכת מתוכננת ומותקנת באופן מקצועי עשויה להיות אמינה יותר ולהציע היקף גדול בהרבה מבחינת תאימות ופונקציונליות.

תקציב

בכל הנוגע לתקצוב מערכת המותקנת באופן מקצועי, יהיה עליכם לקחת בחשבון את עלות החומרה עצמה ואת עלות ההתקנה. יתר על כן, בנוסף לתכנון המערכת עשויים להיות עלויות נוספות להתקנה הפיזית, תלוי במתקין שלכם.

לסיכום יש לבדוק היטב את העלות מול האיכות של המוצר. לכן מומלץ לבדוק מספר ספקים. מספר ספקים יתנו לנו אינדיקציה לגבי עלויות המוצר. וכך נוכל לבדוק את הערך של המוצר. וגם את החברה שאנחנו רוצים שתבצע את הפרוייקט בתחום החשמל החכם. לבסוף נבקש כתב כמויות מפורט.

מאמרים קשורים
מפסק חכם

מפסקים חכמים מעוצבים ALISSE של LUTRON

מפסק חכם מעוצב  ALISSE מפסק חכם מסדרת ALISSE מפסק אלגנטי, מאוזן ורב-תכליתי, מושחז בעבודת יד יצירת אומנות של ממש. קיים במגוון תצורות כפתורים ובמבחר גמורים