בית חכם אלחוטי של LUTRON

טכנולוגיית בית חכם: טכנולוגיה מתקדמת מבית Global Quality

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

טכנולוגיית בית חכם – לשדרג את איכות החיים שלכם 

כולנו רוצים ליהנות מאיכות חיים גבוהה, ובהתאם לכך אנו מתכננים את ביתנו. לאיכות חיים יש הרבה מאוד היבטים, חלק ממנה נוגע לנוחות שלנו ולתחושת הביטחון בבית. זה יכול לבוא לידי ביטוי במיקום שנבחר לגור בו, בעיצוב הבית ובריהוט שנשתמש בו. אך מסתבר שהתקנת מערכת בית חכם אלחוטי יכולה לתרום באופן משמעותי לאיכות החיים שלכם. חשמל חכם מביא לנו טכנולוגיות חדשניות אשר משנות את כל חוויית המגורים שלנו ומשפרות את איכות חיינו. אז בואו נשמע על האפשרויות השונות וכיצד הן יכולות לתרום לאיכות חיינו.

LUTRON חברה עולמית מובילה בתחום – בית חכם

סיפורה של חברת Lutron מתחיל עוד הרבה לפני שמושגי הבית החכם נכנס לחיינו. החברה נוסדה בניו יורק בשנות החמישים בתור חברה המעניקה פתרונות תאורה מתקדמים ומהפכניים לאותה התקופה.

הפתרון המהפכני שהביאה לנו חברת Lutron היה הדימר הביתי אשר אפשר לנו לשלוט בעצמת האור. היום זהו נחשב פתרון פשוט ומקובל, אך עד לפיתוח של Lutron דימרים העמידו הרבה קשיים טכנולוגיים. באותה התקופה דימרים היו דבר גדול ויקר, הם שימשו במקומות כמו אולמות תאטרון ובמסגרת מערכות יקרות וזוללות חשמל.

כבר מיומה הראשון חברת Lutron היינה חברה המבוססת על חדשנות טכנולוגית ואין זה מפתיע שהיום היא חברה עולמית מובילה בתחום הבית החכם. מאז הפטנט הראשון ועד היום החברה רשמה פטנטים רבים של פיתוחים טכנולוגיים המביאים לנו חיסכון בחשמל, נוחות וחוויית משתמש.

למה לבחור ב LUTRON?

לכל אורך שנות פעילותה חברת Lutron שמה את הדגש על פתרונות תאורה מתקדמים וחסכוניים בחשמל. הפתרונות המתקדמים של Lutron מעניקים לנו חווית תאורה המבוססת על שליטה בכל מאפייני האור. בעזרת מוצריה של Lutron האור הופך לכלי עיצובי ליצירת אווירה ומשנה את כל חוויית המגורים.

במשך השנים החברה החלה להתעסק גם באמצעי הצללה בווילונות חשמליים.  לחברת לוטרון זה רק היה המשך טבעי להתמקדות בנושא פתרונות תאורה. היום החברה נחשבת לחברה מובילה המעניקה פתרונות תאורה חכמים ללקוחות פרטיים ועסקיים.

פריצת הדרך הטכנולוגית של – LUTRON

בעזרת הפתרונות המתקדמים של Lutron תוכלו ליהנות משליטה מלאה על כל מאפייני האור בבית.

המערכת של Lutron מעניקה לכם שליטה קלה ונוחה באמצעות אפליקציה. בעזרת האפליקציה  תשלטו על הווילונות והתאורה ותוכלו להתאים אותם לכל צורך ולכל מצב רוח. בעזרת האפליקציה תוכלו לשלוט על עצמת האור וצבעו בהתאם לפעילות שלכם.

מוצריה של Lutron משלבים גם חיישנים אוטומטיים לשליטה באור, היכולים להפעיל ולכבות כאשר אתם נכנסים ויוצאים מהחדר בצורה המעניקה לכם גם נוחות וגם חיסכון בחשמל.

חברת Lutron שמה דגש לא רק על פיתוחים טכנולוגיים.  גם על שירות לקוחות השם את הלקוח במרכז. החברה מציעה שירות לקוחות 24 שעות ביממה ועבורה זהו כלי לצורך שיפור המוצרים והשירותים על מנת לתת מענה מושלם לדרישות השוק וציפיות הצרכנים. בין לקוחותיה של חברת Lutron תוכלו למצוא את גדולי האדריכלים, בתי מלון, בנייני משרדים, מסעדות, חברות הייטק ולקוחות פרטיים.

שליטה מרכזית באמצעות הסלולר

התקנה של מערכות חשמל חכם מאפשרת לכם לשלוט על מערכות החשמל. השליטה מתבצעת באמצעות הטלפון הנייד.

בשביל להבין זאת בצורה הטובה ביותר, בואו נדמיין את המצב בו אתם רוצים להתרווח בכורסה ולראות סרט בטלוויזיה. בוודאי תרצו לעמעם את האורות, ואם חם מידי להפעיל מזגן. אם אין לכם חשמל חכם, תצטרכו לקום ולהגיף את התריסים, ללחוץ על מתג התאורה, להפעיל את הטלוויזיה והמזגן ואז סוף סוף תוכלו להתרווח בכיסא.

המעבר לבית חכם מאפשר לכם לעשות הכל בצורה קלה ונוחה יותר. כאשר מותקנות בביתכם מערכות חשמל חכם, כל שתצטרכו לעשות זה להתרווח בכורסה ולשלוט על הכל מהטלפון הנייד – באמצעות אפליקציית בית חכם בטלפון הנייד תוכלו להפעיל את הטלוויזיה, המזגן ואפילו להגיף את התריסים או ווילונות חשמליים, וכמובן לעמעם את האורות.

למעשה השימוש בחשמל חכם מאפשר לכם לעשות הכל בפעולה אחת. אתם יכולים להגדיר במערכת תכנית פעולה אשר תבצע את כל רצף הפעולות באופן אוטומטי ואף תוודא לבד האם הטמפרטורה הרצויה דורשת את הפעלת המזגן או לא.

בית חכם

בית חכם  – נוחות מרבית בביתכם

בתים חכמים יכולים לתרום לנוחות שלכם בצורות שונות. השליטה באמצעות הסלולר היא רק אחד ההיבטים, אבל ישנן גם פעולות אשר נעשות באופן אוטומטי. למשל, בעזרת חיישנים המערכת יכולה לזהות מתי אתם יוצאים מהבית ולכבות את האורות באופן אוטומטי. אם יש לכם בבית מערכות אודיו המחוברות לחשמל חכם אלחוטי, המערכת יכולה אפילו להעביר את הסטרימינג מחדר לחדר בהתאם לתנועתכם בבית. כך למשל תוכלו לעסוק במטלות הבית ולהאזין למוזיקה ברצף או לשמוע את מהדורת החדשות.

תחושת ביטחון

גם תחושת ביטחון בביתנו היא חלק מאיכות החיים שלנו. אם לא נרגיש בטוחים בביתנו לא נוכל ליהנות מאיכות חיים. מערכות מתקדמות יכולות לתרום לתחושת הביטחון שלנו בדרכים שונות. למשל ניתן לחבר אותן למצלמות אבטחה ולראות מה קורה בתוך ביתנו.  כאשר איננו נמצאים בבית הדבר חשוב מאד כדי לקבל התרעות לגבי כל תנועה חשודה. ניתן להשתמש באינטרקום חכם אשר יאפשר לנו לראות מי עומד בצידה השני של הדלת, ואף לתקשר איתו בטרם אנו פותחים.

לסיכום, מערכות בית חכם יכולות לתרום מאוד לאיכות החיים שלכם.  גם אם לא הותקנו תשתיות חשמל חכם בעת הקמת המבנה ,עדיין ניתן ליהנות מבית חכם. ניתן לעשות זאת באמצעות פתרונות של חשמל חכם אלחוטי. החשמל האלחוטי יותקן בצורה קלה ומהירה.

מאמרים קשורים
מפסק חכם

מפסקים חכמים מעוצבים ALISSE של LUTRON

מפסק חכם מעוצב  ALISSE מפסק חכם מסדרת ALISSE מפסק אלגנטי, מאוזן ורב-תכליתי, מושחז בעבודת יד יצירת אומנות של ממש. קיים במגוון תצורות כפתורים ובמבחר גמורים