וילון חשמלי

וילון חשמלי LUTRON-הבחירה של הניו יורק טיימס

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

במקום הראשון | וילון חשמלי LUTRON – הבחירה של הניו יורק טיימס

וילון חשמלי של LUTRON דורגה במקום הראשון על ידי מגזין NEW YORK TIMES כבחירה המוצלחת ביותר, גם עיצובית וגם טכנולוגית.

LUTRON הבחירה של האדריכלים הבינלאומיים. 

וילונות הצללה חשמליים של LUTRON מעניקים לאדריכלים גמישות עיצובית ואפשרויות רבות. הם מציעים וילון גלילה חשמלי לצד צורות איסוף שונות, מה שמאפשר לאדריכלים את החופש העיצובי שהם אוהבים. מיטב האדריכלים בחרו בווילון חשמלי של LUTRON עבור פרויקטים מובילים. להלן כמה דוגמאות:

Baraka sea side – בית מגורים יוקרתי בכוויית. זהו פרויקט ענק וייחודי המשתרע על שטח של 3874 מ“ר. פרויקט זה נבנה מתוך שאיפה להשתלב בנוף וגם לאפשר לדייריו ליהנות מהנוף. בעזרת פתרונות הצללה עם מנוע וילון חשמלי של לוטרון, המבנה זכה למערכת הצללה יוקרתית, יעילה ונוחה לשימוש.

מלון מנדרין אוריינטל, ניו יורק – כאשר האדריכלים של אחד המלונות היוקרתיים ביותר בניו יורק חיפשו אחר פתרונות הצללה לחדרי המלון והחללים המשותפים, הם בחרו בוילון חשמלי LUTRON, פתרון אסתטי ויוקרתי אשר מאפשר לאורחי בית המלון ליהנות מאור טבעי עם נוף, אך גם הצללה ופרטיות בשליטה נוחה ועם מנוע לווילון חשמלי אשר חוסך בהוצאות התחזוקה.

Astor Place – זהו בניין דירות יוקרתי בלב מנהטן. האדריכלים רצו לשים דגש גדול על המראה הפנורמי של מנהטן ובחרו לעשות זאת עם חלונות זכוכית גדולים שיספקו תצפית בכל שעות היממה. באופן טבעי פתרונות ההצללה החכמים של LUTRON התאימו לפרויקט, הן מבחינת היכולות והן מבחינת הרמה העיצובית.

לסיכום, חברת LUTRON  מצליחה לספק לאדריכלים מגוון פתרונות חכמים ומתקדמים המתאמים ללקוחות בכל סדר גודל, החל מהלקוח המחפש וילון לסלון ועד האדריכלים המחפשים וילונות הצללה חשמליים לדירות יוקרה, בתי מלון, שדות תעופה ומגה פרויקטים.

על חברת LUTRON

חברת לוטרון מייצרת את כל מגוון המוצרים הנדרש לטובת ניהול כולל של מערכות תאורה מסחריות וביתיות.

ניהול מערכות תאורה שהינו הכרחי עבור מבנים מסחריים נכנס בעשור האחרון גם לדירות ולבתים פרטיים.

המערכות החכמות של חברת לוטרון מאפשרות שליטה נוחה, פרקטית ומודרנית בתאורה, בלחיצת כפתור דרך אפליקציה פשוטה ניתן להתאים את התאורה בביתכם לעוצמה האהובה עליכם בגופי תאורה שונים על מנת לספק חוויה ביתית אופטימלית.

מאמרים קשורים
מפסק חכם

מפסקים חכמים מעוצבים ALISSE של LUTRON

מפסק חכם מעוצב  ALISSE מפסק חכם מסדרת ALISSE מפסק אלגנטי, מאוזן ורב-תכליתי, מושחז בעבודת יד יצירת אומנות של ממש. קיים במגוון תצורות כפתורים ובמבחר גמורים