בית חכם המלצות

המלצות על בית חכם LUTRON של מגזין הטכנולוגיה המפורסם בעולם CNET

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

המלצות על בית חכם LUTRON  של מגזין הטכנולוגיה המפורסם בעולם CNET

בית חכם המלצות זכה המפסק האלחוטי של LUTRON לביקורות חיוביות בקרב המשתמשים, ולאחרונה נבחר על ידי המגזין CNET כאחד המוצרים הכי טובים בתחום התאורה החכמה לשנת 2020.

 

אנו שומעים הרבה על בית חכם, ביטוי אשר בפני עצמו קצת חוטא למטרה. זאת מכיוון שלא רק בתים פרטיים מרוויחים מהטכנולוגיות של בית חכם – גם משרדים, מרכזים מסחריים, בתי מלון וסוגים שונים של עסקים יכולים להפיק תועלת מהטכנולוגיה נהדרת זו. לבית חכם ישנם היבטים רבים, כלומר מערכות שונות אשר משתלבות יחדיו ויוצרות את החוויה המושלמת. מי שהתקין מערכות חשמל חכם יכול ליהנות מאיכות חיים גבוהה יותר בזכות שליטה מרכזית ונוחות. אך יש כאן גם אלמנטים של חיסכון אנרגטי. הפעם לא באנו לפאר את היתרונות של טכנולוגיות בית חכם, אנו מאמינים כי כולם הפנימו זאת. במקום זאת נרצה להתמקד בפרטים הקטנים אשר יאפשרו לכם ליהנות מטכנולוגיות בית חכם; הפעם נדבר על מפסק חכם של לוטרון – Lutron Caseta in-wall Dimer Switch.

 

תאורה חכמה

בית חכם המלצות כבר הזכרנו שלטכנולוגיות בית חכם יש הרבה היבטים, אך אחד מהם הוא התאורה. טכנולוגיות בית חכם מאפשרות לנו לא רק לשלוט מרחוק, לתכנת, להפעיל ולכבות את האורות – הן מעניקות לנו חוויית תאורה. בעזרת מערכות חשמל חכם אנו הופכים את התאורה מעניין טכני לחוויה בפני עצמה, חוויה אשר תורמת לאווירה בבית. מפסק אלחוטי של לוטרון הוא בדיוק הפריט הטכנולוגי שאתם צריכים על מנת ליהנות מאותה החוויה. הוא מעניק לכם פתרון נוח ומשתלם, פתרון המתאים לכל צרכן מהפרטי ועד העסקי.

 

מפסק אלחוטי – מביא אליכם את המהפכה

אם יש לכם תאורה הנשלטת בידי מפסק רגיל ותרצו ליהנות מתהליכי אוטומציה ויכולות בית חכם, תוכלו לעשות זאת בשתי דרכים: הדרך הראשונה היא החלפת הנורה לנורה חכמה, הדרך השנייה היא החלפת המתג הפשוט למפסק אלחוטי חכם. האמת שהאפשרות השנייה היא בדרך כלל הפתרון המשתלם ביותר, ובמיוחד כאשר יש המפסק שולט על כמה נורות במקביל (זול יותר להחליף מפסק אחד במקום כמה נורות).

בית חכם המלצות למעשה ישנו סיבות נוספות מדוע להעדיף שימוש במספק חכם על פני נורות חכמות. מלבד החיסכון במקרים שבהם המפסק שולט על מספר נורות, ישנן בעיות נוספות בנורות אלו. כאשר הנורה נשרפת עליכם להחליף אותה בנורה חדשה ומחירן של נורות חכמות הוא יקר יותר מאשר נורות רגילות. לעומת זאת מפסק חכם אלחוטי יכול לעבוד עם כל סוג של נורה, אפילו הזולה והפשוטה ביותר. כלומר אין צורך להחליף את הנורה הקיימת. אם התקנתם נורה חכמה, ולא מפסק חכם, על מנת לשלוט בה אתם חייבים שהמפסק תמיד יהיה במצב דלוק; אם מישהו בטעות החליט לכבות את הנורה באמצעות המפסק, לא תוכלו להדליק אותה באמצעות השלט. תאלצו לקום ממקומכם. בעזרת מפסק חכם אתם מתגברים על בעיה זו.

מאמרים קשורים
מפסק חכם

מפסקים חכמים מעוצבים ALISSE של LUTRON

מפסק חכם מעוצב  ALISSE מפסק חכם מסדרת ALISSE מפסק אלגנטי, מאוזן ורב-תכליתי, מושחז בעבודת יד יצירת אומנות של ממש. קיים במגוון תצורות כפתורים ובמבחר גמורים