התקנת בית חכם

עברו גם אתם לבית חכם בטכנולוגיה מתקדמת של גלובל קואליטי

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

התקנת בית חכם – בטכנולוגיה מתקדמת של גלובל קואליטי

  עברו לבית חכם אלחוטי

התקנת בית חכם, קל מתמיד בעזרת טכנולוגיה אלחוטית . הפתרונות של חשמל חכם מספקים לכם גם עיצוב הכולל צגי מגע מרהיבים וגם אפשרויות שליטה מתקדמות. אתם תיהנו מיתרונות בכל תחומי החיים והכל יהפוך לנוח וכיפי. בעזרת בית חכם תוכלו ליהנות מאיכות חיים וביטחון ואפילו חיסכון באנרגיה. .לאחר התקנת מערכות חשמל חכם אלחוטי תוכלו ליהנות מכל אותן הפונקציות המתקדמות שבוודאי ראיתם באינטרנט ותמיד חלמתם עליהן. אתם תוכלו להפעיל את המזגן עוד לפני שאתם נכנסים הביתה ,להסיט וילונות חשמליים מבלי לקום מהמיטה, לשלוט על תאורה, מערכות בידור ביתי וכל מערכת חשמלית בבית בצורה טובה יותר.

 

שדרוג הבית לחשמל חכם

התקנה של בית חכם ומכשירי החשמל בביתנו, שאינם דבר חדש, תרמו רבות לאיכות חיינו. היום זה מובן מאליו שבכל בית יש תאורה חשמלית, מכונת כביסה, מיקרוגל ועוד מכשירי חשמל שונים, אך לא תמיד כך היו הדברים. החשמל ומכשירי החשמל שינו את חיינו, אך עכשיו הגיע הזמן לקפיצה הטכנולוגית הבאה – חשמל חכם.

 

בדיוק כפי שמכשירי החשמל חוללו מהפכה בחיינו, כך החשמל החכם מחולל מהפכה שנייה אשר מאפשרת לנו להפיק יותר ממכשירי החשמל הביתיים. חשמל חכם הוא התשתית ההכרחית לבתים חכמים, בתים בהם מכשירי החשמל השונים מתקשרים ביניהם, ניתנים לתכנות ושליטה מרחוק, וביצוע פעולות מורכבות התורמות לנוחיותנו ובכך משפרות את איכות חיינו.

 

המעבר לחשמל חכם אלחוטי

כאשר הופיעו לראשונה טכנולוגיות התקנת בית חכם , הן היו יקרות ומסורבלות; המעבר לבית חכם דרש מאיתנו התקנת תשתיות של חשמל חכם, כבר בעת הבנייה של הבית. הטמעתן של מערכות חשמל חכם בבית קיים נחשבה ללא כדאית מכיוון שהיא דרשה שיפוץ משמעותי. אך הטכנולוגיה המשיכה להתפתח ונמצאו פתרונות אשר אפשרו לכל בית להפוך לבית חכם, בקלות ובזול. כל זה התאפשר באמצעות טכנולוגיות חשמל חכם אלחוטי.

 

בית חכם  אלחוטי

חשמל חכם אלחוטי מאפשר לנו להפוך בקלות כל בית לבית חכם על ידי שדרוג לבית חכם אלחוטי. כל מה שנדרש זה פעולות פשוטות כמו החלפת מפסקים ישנים.

חשוב גם להתקנת גלאים ומערכות אלחוטיות שונות המוטמעות במערכות החשמל בבית. בזכותם ניתן לגרום גם למכשירים שאינם חכמים ליהנות מתכונות משופרות. ולכל מערכות הבת לפעול יחדיו בסנכרון ושליטה מרכזית. לאחר התקנת מערכות חשמל חכם אלחוטי יהיה ניתן לשלוט על הבית בעזרת הטלפון הנייד.

למשל תוכלו לשלוט על וילונות חשמליים, תאורה ומזגן מבלי לקום מהכיסא. תוכלו לתכנת סדרת פעולות שתתבצענה בלחיצת כפתור, וגם תכניות המתבצעות לפי לוח זמנים. בעזרת הטכנולוגיות של בית חכם כל פעולות היום יום הופכות לקלות ופשוטות.

 

 

 

מאמרים קשורים
מפסק חכם

מפסקים חכמים מעוצבים ALISSE של LUTRON

מפסק חכם מעוצב  ALISSE מפסק חכם מסדרת ALISSE מפסק אלגנטי, מאוזן ורב-תכליתי, מושחז בעבודת יד יצירת אומנות של ממש. קיים במגוון תצורות כפתורים ובמבחר גמורים