בקרים

בקרים חכמים של LUTRON בחזית הטכנולוגיה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

מהו בקר חכם

בקרים בבית חכם מורכבים במערכות שליטה של הבית החכם .הרכיב המרכזי השולט בבית חכם הוא הבקר החכם ,ששולט בתאורה וילונות, תריסים ומערכות אודיו וידאו.הבקרים בבית חכם ממלאים מרכיב חשוב מאוד.

הם מהווים את המערכת המרכזית שמסנכרנת את כל עבודת הבית החכם. ישנם סוגים שונים של בקרים חכמים. יש בקר שנועד להפעיל מערכות תאורה מורכבות בבניין  מסחרי קנינון או בתי חולים. יש בקרים שנועדו לעבוד עם מערכות ביתיות כגון תאורה מיזוג אוויר ואודיו וידיאו.

בקרים חכמים בתוך הבית החכם

מערכות בית חכם כוללות רכיבים שונים כגון בקרים חכמים. המערכות פועלות יחדיו על מנת לספק לנו שליטה על מערכות הבית החכם. מפסקים חכמים הם אחד מהרכיבים שנוכל למצוא בבית החכם  בעזרת המפסקים אנו יכולים לשלוט על המערכות השונות.

דבר זה מאפר ליהנות מפונקציות מתקדמות יותר מאשר אלו אשר היינו רגילים במערכות מהדור הישן. ישנם יצרנים שונים  בתחום הבית החכם, וכל אחד מציג לזירה את המפסקים שלו; אנו מתייחסים בעיקר למפסקים של LUTRON אשר נחשבים למובילים בשוק.

מפסקים אלו משקפים היטב את התועלות של מערכות בית חכם. למעשה חברת LUTRON החלה את דרכה לפני 70 שנה בתחום המפסקים, ומאז ועד היום נחשבת כסמל לחדשנות. רבים מהמוצרים הקיימים בשוק בסופו של דבר ”קיבלו השראה“ מלוטרון.

בקרים חכמים של Lutron

על מנת לקיים את כל הפעילויות השונות בבניינים, בין אם מדובר במסחראו משרדים, או כל בניין המשמש למטרות אחרות; אנו תמיד משתמשים באנרגיה, הרבה מאוד אנרגיה.

למשל על מנת לאפשר לנו פעילות בשעות החשכה, או בתוך חללים פנימיים סגורים, אנו משתמשים בתאורה מלאכותית הצורכת חשמל. ועל מנת ליהנות מטמפרטורה נעימה אנו משתמשים במערכות מיזוג אוויר זוללות אנרגיה בכל שעות היממה.

מערכת חשמל חכם אלחוטי המתבססת על הטכנולוגיות של Lutron נועדו במיוחד עבור מטרה זאת. מערכות אלו נועדו להמשיך לאפשר לדיירי הבניין ומבקריו ליהנות מתאורה ובקרת האקלים. אך בצורה יעילה יותר אשר תעניק להם חיסכון אנרגטי. תנאי תאורה הולמים וסביבה נעימה הם דבר הכרחי על מנת להעניק לבאי הבניין סביבה המתאימה לעבודה, לימודים או כל מטרה אחרת.

חברת לוטרון העולמית עוסקת זה 50 שנה בפיתוח בקרים מתקדמים לשליטה במגוון מערכות .

הינה נציגה הבלעדית של חברת לוטרון  Global Quality חברתומתמחה באינטגרציה למערכות חכמות- חשמל חכם, אודיו וידאו, מערכות שליטה ובקרה, מתח נמוך, פתרונות הצללה חכמים ובניה ירוקה.

החברה הוקמה בשנת 1994המוניטין המצוין שקיים לחברת גלובל קוואלטי בשוק, נובע מאיכות הציוד והמערכות אותן היא מתקינה, הידע והניסיון הרב בתכנון וביצוע פרויקטים יחד עם היכולות ההנדסיות והמקצועיות של אנשינו. כמובן היחס והשרות שניתן ללקוח בעת ההתקנה ולאחריה.

לגלובל קוואלטי מרכז המחשה מתקדם טכנולוגית ותפיסתית, המדמה סביבת מחיה בבית פרטי, כמו גם חסכון באנרגיה וחדרי ישיבות חכמים.

מאמרים קשורים
מפסק חכם

מפסקים חכמים מעוצבים ALISSE של LUTRON

מפסק חכם מעוצב  ALISSE מפסק חכם מסדרת ALISSE מפסק אלגנטי, מאוזן ורב-תכליתי, מושחז בעבודת יד יצירת אומנות של ממש. קיים במגוון תצורות כפתורים ובמבחר גמורים