מערכת ה RA2 LUTRON מאפשרת ניהול “חכם” של מערכות החשמל הן בבתים קיימם והן בבתים חדשים. הליך ההתקנה קצר, אורך מספר שעות, ואינו מחייב תשתית ייעודית. היעדר הצורך בתשתיות ובמתקינים מיומנים מאפשר הוזלה דרמטית של החשמל החכם  ביחס למערכות בית חכם אחרות. ההפעלה נעשית הן מקומית באמצעות מפסקים והן ע”י אפליקציה ידידותית העומדת לרשות המשתמש.

WifiCreated with Sketch.

מתאים לכל תקציב זול משמעותית

בניגוד לחשמל החכם “המסורתי” מערכת ה  RA2 LUTRON אינה מצריכה תשתית (כבילת חשמל ולוחות חשמל ) ייעודית ויכולה ל”התלבש” על כל בית עם מערכת חשמל סטנדרטית. התקנת המערכת והפעלתה יכולה להיעשות ע”י כל חשמלאי. זמן ההתקנה אורך מספר שעות. תכונות אילו מאפשרות הוזלה דרמטית בעלות החשמל החכם לעומת מערכות אחרות השכיחות בשוק. היות והמערכת מודולרית , ניתן לאבזר אותה על פני מספר תקופות בהתאם לתקציב.  לדוגמה: קודם סלון ומטבח ולאחר שנה חדרים.

WifiCreated with Sketch.

לא מחייב תשתיות ייעודיות

בעבר הלא כל כך רחוק, הטמעת בית חכם הייתה כרוכה בתכנון מראש, הכנת תשתיות ייעודיות, הוצאות רבות ושכירת אנשי מקצוע המומחים בתחום. מערכת ה RA2 SELECT אינה מצריכה תשתית (כבילת חשמל ולוחות חשמל ) ייעודית ויכולה ל”התלבש” על כל בית עם מערכת חשמל סטנדרטית. התקנת המערכת והפעלתה יכולה להיעשות ע”י כל חשמלאי. התקנת המערכת בבית סטנדרטי (3-5 חדרים) אינה אורכת יותר מיום.

WifiCreated with Sketch.

התקנה פשוטה ומהירה

המיומנות הנדרשת להתקנת המערכת והפעלתה מאפשרת לכל חשמלאי מוסמך לרכוש ציוד ולהתקין עצמאית. אין צורך במעורבות של ספק חשמל חכם, מתכנתים ואו טכנאים. לאחר מספר שעות עם סיום התקנה יבקש החשמלאי מהלקוח להוריד אפליקציה חינמית ויעביר את הבית לשליטתו.

WifiCreated with Sketch.

מתאים לכל בית
חדש או ישן

מערכת ה RA2 LUTRON מתאימה הן לבתים קיימם והן לבניה חדשה. הפשטות והיעדר הצורך בתשתיות מיוחדות מאפשר לחשמלאי להגיע לכל סביבה ביתית ולהתקין את המערכת במספר שעות בודדות.

WifiCreated with Sketch.

עבודה עם מגוון אפליקציות

מערכת ה RA2 LUTRON מלווה באפליקציה פשוטה וידידותית. כל משתמש WAZE ואו אדם הנוהג לכוון את  השעון המעורר בנייד יוכל להרגיש נוח עם האפליקציה.  למשתמש באפליקציה האפשרות להפעיל את החשמל בבית כמו גם לשנות לוחות זמנים ותרחישים.  כל זאת באופן עצמאי וללא תלות בגורם מקצועי. 
לאותם משתמשים הבוחרים לשדרג את ביתם עם “גאדג’טים” טכנולוגיים  הנפוצים  בשוק יש אפשרות להתחבר בקלות למערכת ה RA2 LUTRON.  למוצרים כדוגמת   AMAZON ALEXA , SIRI, GOOGLE HOME, APPLE HOME KIT , SONOS ואחרים יכולת להתממשק בקלות למערכת  ולהפעיל  אותה. 

There, he has Rene Mathis arrested and resigns from MI6, stating “before it strips me of my humanity. At the high end, you can buy ceramic or real clay chips. You are well aware of what you’re doing and what probably can happen when you depositing, you do get access to some free internet https://besteonlinecasinonl.com/. The war froze it in time, like a big flashbulb going off.