בית חכם עלות

בית חכם עלות- אנחנו נפתיע אותך!!!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

בית חכם עלות- אנחנו נפתיע אותך

בית חכם עלות ? שאלת השאלות. בכל הנוגע לרכישת בית חכם

לשלוט במערכות הבית מרחוק, לקבל ערך מוסף מכל מכשיר חשמלי ולזכות בנוחות, חיסכון וחווית מגורים של עולם המחר – זוהי המשמעות האמיתית של בית חכם. בשוק ישנן חברות רבות המתעסקות בתחום הבית החכם. הן מציעות לכם מוצרים שונים ועושות שימוש בטכנולוגיות שונות. בהתאם לכך ישנם גם הבדלי מחיר. חשוב לזכור כי בית חכם הוא מוצר אשר צריך לספק לכם איכות ואמינות ללא פשרות. מערכות בעייתיות ולא אמינות יפגעו בחוויית המגורים שלכם בכל שעות היום. כולנו יודעים שמוצר טוב ואיכותי הוא לרוב מוצר יקר, אך אם הוא אכן איכותי ההשקעה אכן משלמת.

בית חכם עלות משתלמת

בטרם רוכשים מערכות בית חכם חשוב מאוד לבדוק את השוק; מי הן החברות המציעות את שירותי ההתקנה, וגם המוצרים עצמם.

אמנם תרצו לחסוך בעלויות, אך חשוב להיות בטוחים שאתם מקבלים מוצרים איכותיים. אתם רוצים מוצרים אשר ישרתו אתכם במשך שנים ארוכות ולכן חשוב לוודא שישנה תקופת אחריות ארוכה על מרכיבי הבית החכם, כך תוכלו לדעת שהספק מאמין במוצריו ולא חושש להעניק אחריות.

עם העלייה בביקוש לפתרונות בית חכם, אנו רואים גם כניסה של חברות רבות אשר מנסות לרכב על הגל ומציעות מערכות בית חכם. כדאי לבדוק מי הן החברות, אל תתרשמו מאתר אינטרנט יפה, במקום זאת התעניינו בפרויקטים שהחברה ביצעה ובוותק החברה.

בית חכם עלות – השוואת מחירים נכונה

השוואת מחירים היא שקלול של עלות מול איכות ושירות. מוצרים זולים ושירות בינוני ולא מקצועי הם בדרך כלל מה שמסתתר מאחורי מחיר זול לבית לכם; זהו בדיוק המקרה שבו משהו רוכשים משהו זול, ולאורך זמן משלמים עליו ביוקר. ישנם מפעלים רבים במזרח הרחוק אשר מייצרים רכיבים זולים, אך אמינותם נמוכה וכאשר הם מפסיקים לעבוד אצל מי תקבלו שירות?

בית חכם עלות אשר נמדדת באיכות

הערב יורד, אתם רוצים להתרווח מול הטלוויזיה וליהנות מהמערכת השולטת באורות, בסאונד ואפילו במזגן; הרי בשביל זה השקעתם בבית חכם. אבל משהו השתבש ובמקום ליהנות מכל הפעולות בלחיצת כפתור כפי שהבטיחו לכם אתם מבזבזים זמן על תקלות. זהו הרגע שבו תצטערו על הרכיבים הזולים שקניתם מסין, זהו הרגע שבו תרצו שירות זמין לפתרון בעיות 24/7.

 

בית חכם עלות מודולרית

גלובל קואליטי מאמינה שצריך לתת ללקוח מוצר מצוין במחיר אטרקטיבי לכן פיתחנו מערכת בית חכם מודולרית המאפשרת להרחיב את הבית החכם בכל שלב ושלב בחיים. המטרה להקל על הלקוח בעת רכישת מערכת בסיסית בהשקעה יחסית נמוכה.

בית חכם מחיר מודולרי מאפשר לכם לרכוש אביזרים לחדר מסוים בבית, כגון הסלון  או חדר השינה, ולאחר מכן להרחיב את הבית החכם ליתר חדרי הבית, כך תוכלו להתחיל  בקטן ולהתרחב בהתאם לתקציב שלכם.

מאמרים קשורים
מפסק חכם

מפסקים חכמים מעוצבים ALISSE של LUTRON

מפסק חכם מעוצב  ALISSE מפסק חכם מסדרת ALISSE מפסק אלגנטי, מאוזן ורב-תכליתי, מושחז בעבודת יד יצירת אומנות של ממש. קיים במגוון תצורות כפתורים ובמבחר גמורים