אינטרקום

מערכות אינטרקום אלחוטי

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

מערכות אינטרקום אלחוטי בהתאמה אישית

מערכות אינטרקום אלחוטי בהתאמה אישית היא מערכת מתקדמת לצפייה ולפתיחת שער הבית באופן אלחוטי.

הנושא של בית חכם הוא אחד הנושאים הכי חמים היום בשוק. אנשים רבים מעוניינים בבית חכם ותשתיות חשמל חכם ואינטרקום. על מנת ליהנות מהיכולות הטכנולוגיות המתקדמות. לאינטרקום יש הרבה שימושים ויישומים, משליטה על פתיחת שער הבית ועד בקרה ואבטחה. זהו תחום אשר מעניק לנו שליטה, נוחות ויעילות בתחומים שונים של חיינו וגם בתרבות שעות הפנאי שלנו. לרבים מאתנו ישנן מערכות

מערכ אינטרקום מזוהה בדרך כלל עם מכשיר פשוט הכולל פעמון. המערכות המתקדמות בתחום האינטרקום האלחוטי  מאפשרות לנו לשלוט על אבטחת הבית ולצפות בכל הנכנסים או יוצאים משערי הבית.

מערכות האינטרקום עושות שימוש בחשמל חכם, מתקשרות אחת עם השנייה ומעניקות לנו שליטה ובקרה טובה יותר וגם הרבה ערך מוסף הנשען על יכולות טכנולוגיות מתקדמות.

בית חכם מתקדם בשילוב אינטרקום

כולנו שמענו על מערכות בית חכם המאפשרות לכם להדליק את האור או לפתוח את דלת הכניסה באמצעות הטלפון הנייד וכולנו שמענו על היכולות להפעיל את המזגן עוד לפני שאתם מגיעים הביתה. אבל מה הן התכונות החכמות של מערכות קולנוע ביתי ואודיו ווידאו בכלל? ממה בעצם אנו נהנים כאן? להלן כמה דוגמאות ליכולות של בית חכם אלחוטי בתחום אודיו ווידאו.

דוגמה אחרת ליכולות אודיו ווידאו של בית חכם יכולה להיות כאשר אתם עושים פעולות שונות בבית, עוברים בין חדרים שונים אבל רוצים להמשיך להאזין למוזיקה או מהדורת החדשות. מערכת בית חכם תדע לזהות מתי אתם במטבח, מתי אתם הולכים לשירותים או צועדים לחדר אחר, בהתאם לכך היא תזרים את המוזיקה לרמקולים הנמצאים בחדר בהתאם לתנועתכם בבית, כך לא תפספסו כלום.

בעזרת טכנולוגיות הבית החכם תוכלו לשלוט על כל פעולות אודיו ווידאו בבית, בין אם זה באמצעות אפליקציה, פקודות קוליות או מערכת התניות ותכנות מוכן מראש.

על מנת ליהנות משליטה חכמה על מערכות אודיו ווידאו ובית חכם באופן כללי, יש להתקין את התשתיות הנכונות. מומלץ כבר בשלב הבנייה להתקין תשתות של חשמל חכם. תשתיות אלו אשר כוללות חיווט מיוחד, רמקולים המוטמעים בקירות ושאר אמצעים טכנולוגיים יעניקו לגם לא רק שליטה מתקדמת ויכולות חכמות, אלא גם אסתטיקה והימנעות מחיווט בלתי נראה לעין המוסתר היטב בתשתיות. הדרך הכי טובה היא להתקין תשתיות חשמל חכם כבר בשלב הבנייה; במידה וזה לא נעשה במהלך הבנייה זו עלולה להיות השקעה גדולה ויתכן כי תעדיפו להתקין תשתיות של בית חכם אלחוטי. אלו הם אמצעים טכנולוגיים אשר נועדו להעניק פתרון אלחוטי המבטל את הצורך בחיווט מורכב ותשתיות יקרות.

חברת גלובל קוואליטי משווקת את מוצרי חברת DOOR BIRD שרכשה לה מוניטין בזכות מוצרי בקרת הכניסה האיכותיים והמתקדמים אותם היא מפתחת.

מאמרים קשורים
מפסק חכם

מפסקים חכמים מעוצבים ALISSE של LUTRON

מפסק חכם מעוצב  ALISSE מפסק חכם מסדרת ALISSE מפסק אלגנטי, מאוזן ורב-תכליתי, מושחז בעבודת יד יצירת אומנות של ממש. קיים במגוון תצורות כפתורים ובמבחר גמורים